1.01
1000

Milan - Venezia: 1. poločas: 1

14.09.2024 20:45,

Že bude na svou první výhru po úvodních třech kolech čekat nováček z Venezie, se asi dalo předpokládat, ovšem to, že stejná situace bude platit i v Miláně, už asi očekával málokdo. Rossoneri mají na svém kontě dva body, pouze o jeden více než jeho soupeř a situace v klubu není ideální.

Kouč Paulo Fonseca sáhl před duelem na Laziu do sestavy a nechal na lavičce Thea Hernandéze a Rafu Leaa, přes které šly všechny inkasované góly. Protože ale jeho tým prohrával, musel je ve druhém poločase poslat do hry, přičemž Leao skóroval. Pak ale přišla přestávka na pití, které se oba zbojníci odmítli zúčastnit. Okamžitě se tedy začalo spekulovat o náladě v šatně. Podle aktérů o nic nešlo, ale tomu může věřit málokdo.

Venezia pod vedením Eusebia Di Francesca statečně bojuje, hraje i ofenzivní a pohledný fotbal, ale výsledkově to zatím mnoho úspěchu nepřineslo, kromě bezbrankové remízy ve Florencii. Di Francesco po prohře s Turínem (0:1) v minulém kole prohlásil, že by raději hrál ošklivý fotbal a měl výsledky, ale zatím je jeho působení v Benátkách celkem podle očekávání.

Rozdíl mezi účastníkem Ligy mistrů a týmem bojujícím o záchranu by měl být jasný i přesto, že v Miláně neprožívají úvod, jaký si představovali. Rossoneri nemají na co čekat a musí udeřit velmi rychle - na poločasovou přestávku by tak měli jít s náskokem.