1.01
1000

Mönchengladbach – Stuttgart: Neprohra Gladbach/+1.5 gólu

14.09.2024 15:30,

Ve třetím kole se bude hrát také v Borussia-Parku, kde Mönchengladbach narazí na Stuttgart. Hostitelům nahrává historická bilance, neboť posledních pět vzájemných soubojů vyhrál domácí tým.

Gladbach do reprezentační přestávky vstupoval po výhře 2:0 v Bochumi, čímž si zlepšil náladu po těsné porážce s Leverkusenem, který rozhodl až v 11. minutě nastaveného času. Die Fohlen může těšit, že ve všech třech soutěžních duelech v sezoně vstřelili minimálně dva góly, v lize přitom dvakrát skórovali ve dvou po sobě jdoucích kláních poprvé od přelomu listopadu a prosince loňského roku.

Stuttgart po prohře 1:3 ve Freiburgu třikrát inkasoval také s Mainzem (3:3), největší překvapení minulého bundesligového ročníku přitom musí trápit hlavně skutečnost, že čtyřikrát ztratilo vedení! Švábský celek se musí vyrovnat s odchodem řady opor a před cestou do Dolního Porýní mu jistě neposílí sebevědomí, že na cizích hřištích vyhrál jediný z předešlých čtyř ligových zápasů (1-1-2).

💰 Na co vsadit:

Borussia doma se Stuttgartem třikrát za sebou neprohrála (2-1-0) a příznivý záznam udrží, zároveň očekávám, že padne více než 1.5 branky – to platilo v posledních devíti vzájemných střetnutích (všechny soutěže).

👇 Doporučení:

6/10

Dvojtip/počet gólů Sázka na výsledek zápasu a zároveň, zda počet gólů bude menší nebo větší než uvedená hranice ("neprohra" = výhra nebo remíza, "nebude remíza" = výhra domácí nebo hosté).