1.01
1000

Vítkovice – Kladno: 1

16.10.2024 17:30,

Ve středeční předehrávce dvanáctého kola hokejové extraligy se utkají Vítkovice a Kladno. V posledních třech vzájemných zápasech byli po výsledcích 4:2, 3:2 a 4:0 úspěšnější vždy Ostravané.

Domácí Ridera odehrála oproti ostatním celkům o dva potažmo tři duely méně. I přesto jí aktuálně patří sedmá příčka. Po dlouhé pauze zaviněné virózou Vítkovice nejdříve padly 3:5 na ledě Komety, následně překvapivě vyhrály v Litvínově 4:1. Na zimním stadionu Ivana Hlinky podala Ridera skvělý výkon především do defenzívy. Vepředu jim navíc stačilo pouhých 16 střel na branku ke vstřelení čtyř gólů. Utkání Vítkovice rozhodly ve druhé třetině, kdy vstřelily tři branky.

Hostující Kladno po velmi špatném výkonu a prohře 3:0 na ledě do té doby posledních Českých Budějovic hostilo v nedělním kole ve formě hrající Olomouc. Ráz utkání dala již první třetina, kterou Rytíři vyhráli 3:1. Ve zbytku zápasu pokračovali na rozdíl od Mory v lepší produktivitě a zaznamenali prozatím své nejvyšší vítězství v aktuální sezóně, a to 7:3. Kladnu náleží v tabulce páté místo, a i nadále tak zůstává největším překvapením v úvodu soutěže. Důležité taktéž je, že se Rytířům při jejich užším kádru zatím vyhýbají zranění.

💰 Na co vsadit:

Kladno ze šesti venkovních duelů bodovalo pouze v Liberci a v Plzni. Na tiket volíme i díky koncentrovanému výkonu z Litvínova výhru domácích Vítkovic.

👇 Doporučení:

7/10

Výsledek zápasu Sázka na výsledek zápasu v základní hrací době. 1 0 2 více datum
1.70 4.40 4.10 +62 16.10. 17:30