1.01
1000

Las Palmas - Almería: Počet gólů v zápasu: Méně než 2.5

17.03.2024 16:15,

Ještě deset minut před koncem andaluského derby se Sevillou vedla Almería 1:0 a blížila se ke své vůbec první výhře v této sezoně. Jenže znovu to nevyšlo. Hosté dvěma góly v závěrečné desetiminutovce skóre otočili, a tak musela být Almería nakonec ráda alespoň za bod, který jí v šesté nastavené minutě vystřelil Marko Milovanović. Hostům tak i po rekordních 28 kolech svítí v kolonce výher už hodně vousatá nula (0-10-18), za což zaplatil svým místem trenér Garitano.

Teď poslední tým tabulky, vedený novým trenérem Pepe Melem, zajíždí na půdu Las Palmas. Nováček tohoto ročníku zachytil tempo nejvyšší soutěže bez větších problémů a drží se dokonce v horní polovině tabulky (9. místo). V posledních týdnech se mu však výsledkově až tolik nedaří (0-2-2). Duel s beznadějně poslední Almeríí se z tohoto pohledu jeví jako dobrá příležitost, jak čekání na výhru ukončit.

Na co vsadit: 💰

Domácí jsou favoritem tohoto duelu, ale na vítězství čekají od 10. února a Almería naopak v minulých zápasech dokázala nejednoho svého soupeře potrápit (Atlético 2:2, Granada 1:1, Bilbao 0:0) a ještě se u ní může projevit efekt nového trenéra. Bude proto lepší se tipu na výsledek vyhnout a zvolit sázku na menší počet branek. Las Palmas jich doposud vstřelilo 29 a patří v tomto směru do ligového podprůměru, Almería je s 27 vstřelenými brankami ještě horší. „Under“ by vyšel ve čtyřech z šesti předchozích vzájemných zápasů těchto dvou klubů.