1000

Francie - Guinea: Francie hcp -2

27.07.2024 21:00,
Autor: Esports

Francouzi se chtějí na domácí půdě představit ve vší parádě, což dokázali už v prvním skupinovém duelu, kdy přejeli Spojené státy americké 3:0. Tým plný mladíků má v útoku pořádnou dávku zkušeností v podobě Alexandra Lacazetta, jenž se proti USA jednou prosadil. Zároveň se Francie může opřít také o taktické pokyny trenéra Thierryho Henryho.

Guinea oproti tomu nerozehrála svůj první zápas na Hrách podle svých představ. Duel s Novým Zélandem dokázala ve druhém poločase dorovnat, jenže po pár minutách znovu inkasovala, na což už nestihla zareagovat a padla 1:2. Proti dravým Francouzům to bude mít ještě o poznání složitější.

Mladíci z Francie se doma nenechají porazit a soupeře jasně přehrají. Thierry Henry se nemůže dopustit žádného zaváhání, navíc k tomu proti papírově slabšímu soupeři. S Guineou si Francie v útoku zastřílí, zapíše do tabulky další výhru a předčí soupeře minimálně o dva góly.