1000

Connor McDavid (EDM) +1,5 kanadských bodů

29.5.2024,
Autor: Jan Velart

Čtvrtý zápas finále Západní konference je tu a Edmonton je lehce v problémech. První zápas vyhrál v prodloužení, pak ale dvakrát padl s tím, že v třetím zápase pustil vedení 0:2 po dvou třetinách.

Kapitán Connor McDavid opakovaně na dopoledním povídání s novináři říkal, že jeho tým se zvedne a třikrát za sebou neprohraje. Rozdílem v sérii jsou zatím tři věci.

Dallas skvěle brání, má výtečného Jakea Oettingera v brance Edmontonu nefungují přesilovky, jinak jejich hlavní zbraň. Jsou věci, které McDavid neovlivní. Oilers mají slabší spodní útoky, v tom se Dallasu nevyrovnají. A mají horšího brankáře v sérii, to teď po 11 zápasech Stuarta Skinnera, který má úspěšnost 87,5 procent můžeme říct s klidným svědomím. Ale co McDavid ovlivnit může, jsou minuty, kdy je na ledě. Je to nejlepší hráč série a dnes ve druhém domácím zápase Oilers od něj můžeme očekávat nejlepší výkon.

💰 Na co vsadit:

McDavid vede bodování playoff, má 25 bodů v 15 zápasech. Je to v jeho rukou. Nezastavitelný kapitán dnes nasbírá alespoň dva kanadské body.