Čas
Vše
  • Vše
  • Do 30 minut
  • Do 1 hodiny
  • Do 3 hodin
  • Do 6 hodin
  • Dnes
  • Zítra
Kurzy
Vše
  • Vše
  • Do 1.30
  • Do 1.50
  • Do 2.00
  • Do 5.00
  • Do 10.00
  • Do 25.00
1.01
1000

Como - Empoli: 1. gól dá Como

29.03.2025 15:00,
pic

V posledním utkání před reprezentační pauzou sice Como neudrželo náskok na půdě AC Milán (1:2) a nevyhrálo třetí duel v řadě (0-1-2), jeho náskok na sestupové pásmo ale i nadále zůstává pohodlně šestibodový. První sestupovou pozici naopak drží Empoli, které po remíze s Janovem prohrálo opět dvakrát v řadě - naposledy s Turínem 0:1.

Como na domácí půdě zatím s hůře postaveným soupeřem neprohrálo (2-3-0), ale ve čtyřech z těchto pěti utkání dokázaly skórovat oba týmy. Zajímavé je, že Como na svém stadionu inkasovalo v prvním poločase dosud jen šest branek, což patří k těm úplně nejlepším číslům v lize. Není proto překvapením, že po prvních poločasech má doma velmi slušnou bilanci (5-7-2).

Empoli kromě proher najelo znovu i na svou tendenci nedávat góly a v obou duelech se ani jednou neprosadilo. To se mu ostatně nepovedlo v pěti z posledních šesti ligových utkání. Když už se ale hosté trefí, bývá to v prvním poločase, kdy dali 70 % ze svých letošních 23 branek.

💰 Na co vsadit:

Ruku v ruce s dobrou bilancí prvních poločasů před vlastními fanoušky (5-7-2 při skóre 9:6) jde i skutečnost, že Como otevřelo doma skóre v 10 z celkových 14 zápasů. Jako první se zde prosadily pouze Juventus, Fiorentina, Lazio či Parma. Kromě posledního jmenovaného celku jde o týmy, se kterými se Empoli nemůže rovnat.

👇 Doporučení:

8/10


1 2 3 4
/>