1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 18.5. od 19:00 do 19.5.2024 13:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Itálie, antuka
Typy sázek
Vše Vítěz zápasu Favorit PLUS: zápas Vyhraje zápas nebo vyhraje první set 6:0/6:1 Přesný výsledek zápasu Počet setů v zápasu Vyhraje alespoň set Vítěz zápasu včetně skreče Vítěz 1. setu Přesný počet setů Vyhraje svůj první servis game 1.prohraný servis game v zápase Více es Počet es Zverev A. počet es Jarry N. počet es Vice es - handicap Více dvojchyb Počet dvojchyb Zverev A. počet dvojchyb Jarry N. počet dvojchyb Více dvojchyb: handicap Více es a dvojchyb Alespoň v jednom gamu padne eso i dvojchyba Počet gamů v zápasu Počet gamů hráče Handicap gamů v zápasu Vítěz zápasu a počet gamů v zápasu Vyhraje přesně 1 set Více gamů (1.set/2.set) Součet gamů v zápasu Handicap setů v zápasu 1.set/zápas Počet gamů v 1. setu Počet gamů hráče v 1. setu Rozmezí gamů v 1. setu Handicap gamů v 1. setu Přesný výsledek 1. setu Součet gamů v 1. setu Tiebreak v zápasu Tiebreak v 1. setu Kanár v zápasu Vítěz 2. setu Počet gamů v 2. setu Přesný výsledek 2. setu 1.hráč procentuální úspěšnost 1.podání 2.hráč procentuální úspěšnost 1.podání Počet prohraných servis gamů Vítěz zápasu odvrátí matchball Kolik minut bude trvat zápas 1.set:stav po dvou gamech-1:1 1.set:stav po čtyřech gamech-2:2 1.set:stav po šesti gamech-3:3 Alespoň jeden ze soupeřů vyhraje všechny své servis gamy Alespoň jeden ze soupeřů bude v zápasu ošetřován Jeden ze soupeřů v průběhu zápasu skrečuje Zápas bude trvat déle než 120 minut