1.01
1000

Zverev-Medveděv: 2

21.11.2021 17:00,

Zatímco grandslamové turnaje jsou pořád doménou velké trojky Djokovič, Nadal, Federer, na Turnaji mistrů už vládnou tenisté nastupující generace. V roce 2018 ho vyhrál Alexander Zverev, po něm Stefanos Tsitsipas, loni Daniil Medveděv a letos to bude opět jeden z nich. Jen šest dnů po třísetové bitvě v základní skupině, se ve finále střetnou Zverev s Medveděvem, který první mač vyhrál 6:3, 6:7, 7:6 a bilanci vzájemných zápasů překlopil na svoji stranu (6-5). Medveděv našel na Zvereva recept, od loňského vítězného finále Masters ho porazil pětkrát v řadě a čtyřikrát na koberci v hale, kde může prodat svoje excelentní podání. Také Zverev vládne pádným servisem, ale nemá ho tak stabilní, často je provází dvojchyby. Zverev včera udolal Djokoviče ve třech setech, ale z kurtu šel až o půlnoci, což není ideální příprava na finále. Naopak Medveděv se v odpoledním utkání s Ruudem vůbec nezdržoval (6:4, 6:2) a ušetřil na rozhodující zápas síly. Mírným favoritem je ruský tenista, vsadit si můžete také na tiebreak v utkání a nabízí se také vyšší počet gamů.