1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby nebudou k dispozici 6.10. od 00:00 do 7:00. Ostatní vklady zůstávají plně funkční. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Washington - Toronto: 2 (bez remízy)

01.03.2022 01:35,
Autor: Esports

Washington se nachází na osmém místě ve Východní konferenci se ziskem 65 bodů, které nasbíral v 54 zápasech. Capitals se však poslední dobou nedaří tak, jak by si přáli. Z posledních pěti utkání odcházeli vítězně pouze dvakrát. Hlavním problémem Washingtonu jsou však domácí zápasy. Na svém ledě Capitals nebodovali již pět zápasů v řadě. Před svými diváky nastoupili v této sezoně do 27 utkání a vítězství slavili ve dvanácti případech. Washington měl v posledních dvou zápasech problém se střelecky prosadit, když za 120 minut vstřelil svým soupeřům pouze dvě branky. Toronto odehrálo 52 zápasů, ve kterých získalo 72 bodů a ve Východní konferenci zaujímá čtvrtou příčku. Maple Leafs se zvládli zotavit po sérii tří proher v řadě a poslední dva duely dokázali vyhrát. V posledním zápase přestříleli Detroit 10:7. Toronto odehrálo na hřištích soupeřů 27 zápasů, z nichž vytěžilo 33 bodů. Oba týmy se naposledy střetly před více než dvěma lety, kdy Washington vyhrál na ledě Toronta 4:3 po prodloužení. Vzhledem k momentální formě obou celků očekáváme, že si Toronto připíše třetí výhru v řadě a Capitals trápící se na svém ledě porazí. V případě remízy se vrací vklad.