Vítkovice – Třinec: méně než 5 gólů v zápasu
Analýzy
8.2.2025
- Ml. Boleslav – Teplice: výhra domácí – 1
- Celta Vigo - Betis: Každý z týmů dá gól v zápasu: Ano
- Verona - Atalanta: 2
- Dortmund – Stuttgart: Více než 2.5 gólu
- Freiburg – Heidenheim: 1
- Hoffenheim – Union Berlín: Dvojitá šance: 1-1
- Mainz – Augsburg: 1
- Wolfsburg – Leverkusen: Oba týmy dají gól – ANO
- Pardubice – Slavia: Slavia s čistým kontem – ANO
- Bilbao - Girona: 1
- Empoli - Milan: 2
- Mönchengladbach – Frankfurt: Oba týmy dají gól ve stejném poločasu - ANO
V rámci čtyřicátého třetího kola hokejové extraligy dojde i na slezské derby mezi v tabulce posledními Vítkovicemi a dvanáctým Třincem. Oba rivaly dělí aktuálně už jen tři body. V letošních vzájemných střetnutích si zatím lépe vedou Oceláři, kteří ze tří duelů získali sedm bodů a inkasovali celkem pouze tři branky.
Vítkovice poté, co v úterním kole přerušily desetizápasovou sérii porážek, zvítězily i v pátek 2:1 v Olomouci. Ridera tak potvrdila výrazný herní vzestup pod Václavem Varaďou. Stěžejní postavou duelu byl ve svém debutu Dominik Hrachovina, jenž podal skvělý výkon a kryl 29 pokusů soupeře na jeho branku. Ostravané tak najednou ztrácí na dvojici Třinec a Kladno tři body a jsou tak zpět ve hře dokonce o play off. Ridera by ještě potřebovala, aby se jí vyprázdnila marodka, na které je aktuálně sedm hráčů včetně další posily Martina Hanzla.
Třinec po prohře 2:3 po prodloužení v Českých Budějovicích padl i doma proti Kometě poměrem 1:3. Oceláři sice měli herní převahu, o čemž i poměr střel na branku 36 ku 19 v jejich prospěch, doplatili však opět na svoji bídnou produktivitu. V posledních pěti zápasech Slezané vstřelili pouze osm branek a v celé soutěži jsou v nastřílených gólech druzí nejhorší. Pokud se Třinec výsledkově nezvedne, čekají ho nemilé starosti. Z posledních deseti duelů si připsal pouze dvě tříbodové vítězství.
💰 Na co vsadit:
Vzhledem k vítkovickému defenzivnímu stylu hry pod novým koučem Varaďou a třineckému trápení v zakončení volíme na tiket sázku na nižší počet vstřelených branek. Ve třech vzájemných zápasech aktuální sezóny padlo celkem v základní hrací době pouze devět gólů.
👇 Doporučení:
7/10