1.01
1000

Vallecano - Barcelona: Dvojitá šance: Remíza

25.11.2023 14:00,

V posledním utkání před reprezentační pauzou zažili oba sobotní soupeři přesně opačné pocity. Zatímco Barcelona v domácím duelu s Alavésem od 1. minuty prohrávala, ale nakonec zvítězila 2:1 díky dvěma trefám Lewandowkého, Vallecano o hubený náskok nad Gironou vytvořený rychlou brankou (5. minuta) naopak přišlo a lídrovi tabulky podlehlo 1:2.

Pro Rayo to byl už třetí ligový duel bez výhry v řadě, což je i důsledek náročného losu (Real Madrid 0:0, Real Sociedad 2:2), který pokračuje právě sobotním střetnutím s třetí Barcelonou. Hosté v této ligové sezoně nestačili jen v El Clásiku na Real Madrid (1:2), ale vlivem tři remíz (9-3-1) nabrali na vedoucí Gironu už čtyřbodovou ztrátu, takže ve Vallecas potřebují bodovat naplno. Během reprezentační přestávky však Barcelona na dlouhou dobu přišla o Gaviho (přetržené vazy v koleni) a hlavně - z posledních čtyř vzájemných soubojů s Vallecanem nemá ani jednu výhru (0-1-3).

Na co vsadit: 💰

Rayo je pro Barcelonu velmi neoblíbeným soupeřem a ta teď navíc na jeho půdu nemíří v kdovíjaké formě. V předešlých čtyřech soutěžních zápasech katalánský celek dvakrát prohrál (1:2 Real Madrid, 0:1 Šachtar Doněck) a dvakrát vyhrál nejtěsnějším rozdílem (Alavés 2:1, Real Sociedad 1:0). Nebylo by proto velkým překvapením, kdyby se desátému Rayu, které sbírá remízy jak na běžícím páse (4-6-3), povedlo uhrát bod i v sobotu. Remízu lze hrát s krásným kurzem v rámci dvojité šance.