1.01
1000

UE Santa Coloma - Midtjylland: vítěz Midtjylland/méně než 3.5 gólu v zápasu

23.07.2024 20:00,

Po sedmnácti porážkách se Santa Coloma dočkala prvního vítězství v evropských pohárech a hned znamenalo historický postup andorrského klubu. Ve druhém kole Ligy mistrů už ale tým z Pyrenejského poloostrova vypadne.

Dánský šampion je kvalitativně jiným soupeřem než kosovské Ballkani, který doplatilo na vlastní nedisciplinovanost. Po vítězství 2:1 pod Pyrenejemi hrálo od 38. minuty oslabení a když už mělo postup téměř v kapse, dalo si ve druhé minutě nastavení vlastní gól, který poslal odvetu do prodloužení. Nakonec musel rozhodnout penaltový rozstřel, ve kterém byla šťastnější Santa Coloma.

Midtjylland vstupuje do kvalifikace ve druhém předkole, ideálně se ale na utkání na jihu Evropy nenaladil. V úvodním kole dánské ligy uhrál v Aarhusu jen remízu 1:1, český obránce Adam Gabriel proseděl utkání na lavičce náhradníků. A nedá se ani čekat, že by zasáhl do úterního mače. Hosté jsou každopádně velkým favoritem, v sezoně 2020/21 si dokonce zahráli skupinovou fázi Champions League, když v play off vyřadili Slavii. Od té doby šel sice Midtjylland v pohárech dolů, loni se neprobil ani do Konferenční ligy, na Santa Colomu to ale stačit bude i v okleštěné sestavě bez několika opor.

💰 Na co vsadit:

Santa Coloma prohrála doma v evropských pohárech všech devět utkání, ale nikdy nedostala více než tři góly. Podobný výsledkový scénář se dá čekat také v duelu s Midtjyllandem. Výhru hostů zkombinujte s méně než čtyřmi góly v zápasu.