1.01
1000

Torino – Lazio: 2

29.6.2020,

Turín začíná mít vážné problémy. Na půdě Cagliari se probral pozdě a prohrál 4:2. Zdá se, že o záchranu nakonec přece jen bude bojovat možná až do samého závěru. V prvních třech zápasech po restartu soutěže si Turín prošel všemi možnými výsledky (výhra, remíza, prohra), ale ve všech z nich padla první branka už v úvodních 20 minutách hry! Turín se jako první prosadil hned dvakrát. Tentokrát to ale výhoda být nemusí. Ani v jednom z dosavadních dvou zápasů Lazia (1 výhra, 1 prohra), totiž nevyhrál ten celek, který se prosadil jako první. V posledních dvou vzájemných zápasech dal přitom jeden z týmů dvě úvodní branky zápasu v rozmezí necelých deseti minut. Lazio letos vyhrálo venku osm ze 13 zápasů a favoritem bude i tentokrát. Cenný obrat v zápase s Fiorentinou totiž naznačil, že Immobile a spol. se mistrovského snu vzdát nehodlají. V posledních pěti zápasech pak navíc vždy dali alespoň dvě branky. To bude pro Turín (50 inkasovaných) představovat velký problém.