1000

San José: vstřelí 1. branku

08.12.2022 04:37,
Autor: Jan Velart

Vancouver má celkem problém se vstupy do zápasů. S Montrealem prohrál první třetinu 0:4. S Floridou prohrával pět dní zpátky po první třetině 0:3. Je spolu s Anaheimem nejhorším týmem v prvních třetinách, inkasoval v nich už 32 branek. San José v tomhle ohledu není také žádný premiant, s 26 inkasovanými góly je jedenácté od konce, ale daří se mu v poslední době alespoň vyhrávat první třetiny. Vyhrálo v Buffalu, v Ottawě i v Montrealu a v Torontu hrálo po první třetině 0:0. Nyní hraje doma po tripu, který se moc nepovedl. Po úvodní slibné výhře v Montrealu 4:0 přišla prohra v Torontu 1:3, kde to bylo ještě herně vyrovnané. Pak ale dva direkty od Ottawy (2:5) a Buffala (3:6). Nyní jsou Sharks doma a budou namotivovaní najet na vítěznou vlnu. Proti naprosto nevyrovnaným Canucks by měli vstoupit do zápasu dobře.