1.01
1000

Sakkari-Badosa: tie-break ANO

13.11.2021 21:00,

Obě tenistky předvedly při svém debutu na Turnaji mistryň dominantní výkon a ve svých zápasech neztratily ani set. Maria Sakkari porazila Polku Swiatekovou 6:2, 6:4, Paula Badosaová dokonce uštědřila světové dvojce Sabalenkové ve druhém setu kanára. Vítězka vzájemného utkání (vůbec prvního mezi nimi) si tak zajistí postup do semifinále a pokud by vyhrála ve dvou setech, tak pravděpodobně i z prvního místa. Na rychlý dvousetový marš to ale v duelu dvou ranařek nevypadá, obě si budou těžko brát podání. Osvalená Řekyně letos svůj servis hodně zlepšila a proti Swiatekové měla úchvátnou úspěšnost prvního podání (26/27). Badosaová prohrávala se Sabalenkovou 2:4, pak ale získala následujících deset gamů a při svém podání prohrála jen osm bodů. Kromě sázky na tři sety se nabízí také vysoký kurz na to, že alespoň jeden set se rozhodne v tie-breaku.