1.01
1000

Roma - Venezia: Padne gól-minuta: 1-15

29.09.2024 15:00,

Nepopulární odvolání kouče De Rossiho hráče AS Řím zdravě naštvalo, když v minulém ligovém vystoupení porazili Udinese 3:0 a připsali si první výhru sezony. Nováček z Benátek zabral v tu správnou chvíli, když v minulém kole porazil na svém stadionu Janov 2:0. Se čtyřmi body vypadá jeho vstup do sezony hned o poznání lépe.

Římané se chystají na svůj třetí domácí soutěžní zápas v řadě. Po výhře nad Udinese zde ve čtvrtek přivítali v Evropské lize Athletic Bilbao, kdy navzdory dalšímu úvodnímu gólu Artema Dovbyka (již třetí v řadě) pouze remizovali 1:1. Mírné obavy vyvolalo také střídání Paula Dybaly, který si stěžoval na drobný svalový problém.

Perfektní defenzivní výkon z dílny trenéra Eusebia Di Francesca vyznávajícího útočný fotbal zajistil Benátkám první výhru, a to ještě Pohjanpalo neproměnil penaltu. Pro Benátky bylo čisté konto velmi důležité poté, co v minulém utkání v Miláně inkasovaly čtyři góly už během prvních 30 minut. Teď to bude chtít vylepšit ještě venkovní výkony, neboť hosté prohráli tři ze čtyř takových vystoupení v této sezoně (0-1-3) a třikrát inkasovali alespoň tři góly.

💰 Na co vsadit:

Začátky venkovních zápasů Venezie jsou v tomto ročníku velmi zajímavé. Ve třech ze čtyř případů padl minimálně jeden gól už v prvních 15 minutách, a když hrály Benátky na tomto stadionu proti Laziu, platil po úvodní čtvrthodině hry nerozhodný stav 1:1.