1.01
1000

Potapova A. - Bouzková M.: Počet setů více než 2.5

31.07.2022 13:00,

Pražský turnaj v rámci WTA dospěl do svého finále. V neděli hodinu po poledni začne souboj mezi ruskou tenistkou Anastasijou Potapovovou a Češkou Marií Bouzkovou. Česká tenistka, která je aktuálně na 66. místě tenisového žebříčku bude chtít určitě využít výhody domácího prostředí. V pražské Stromovce jí ale nečeká rozhodně nic jednoduchého, protože její ruská soupeřka v průběhu turnaje prokázala velkou formu. Potapovová totiž ve čtvrtfinále smetla světovou dvojku Kontaveitovou 6:1, 6:1 a v semifinále se nepárala ani s Číňankou Wangovou, kterou přesně za hodinu porazila 6:3 a 6:0. Obě finálové soupeřky prošly do finále bez ztráty setu. Z tohoto pohledu se tak očekává opravdu tuhá bitva a nebylo by tedy překvapení, kdyby se právě finálový souboj vymkl z dosavadních standardů finalistek a dospěl až do třetího setu. Kurzy na vítězství v zápase jsou také velmi vyrovnané. Mírnou favoritkou je česká tenistka, avšak to asi především díky tomu, že se turnaj hraje v domácím prostředí Marie Bouzkové.