1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, KB - MojePlatba nebude k dispozici v období od 27. 9. od 22:00 do 28.9. do 12:00.Ostatní platební metody zůstávají plně funkční. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Pardubice – Teplice: každý z týmů dá gól - ANO

28.09.2024 16:00,

Hostující celek je i nadále předposlední a další porážka by se mohla stát osudnou kouči Frťalovi, blíží se totiž další reprezentační přestávka, kdy se nabízí změnu udělat. Teplice mají na svém kontě 7 proher v 8 zápasech, tlak na mužstvo neustále roste. Směrem dopředu se týmu relativně daří, Gning je dokonce čtvrtým nejlepším střelcem soutěže. Horší je to dozadu, Severočeši inkasovali už 18 branek, což dělá průměr přes dvě inkasované branky na zápas, tým málokdy podrží gólmani. Aktuálně není jasné, jestli je jedničkou Němeček nebo Ludha, v poháru naposledy nastoupil slovenský brankář.

Pardubice jsou na tom o čtyři body lépe a dobře si uvědomují, že nadcházející duel nesmí prohrát, aby se ještě více nezamotaly do bojů o přímý sestup. Případná výhra by naopak mužstvu výrazně pomohla do dalších zápasů, respektive celého podzimu. Domácí si důležitost utkání naplno uvědomují, mužstvo tak přistoupí k utkání s odpovídající vážností. Východočeši se v posledních zápasech zvedli v koncovce, což je pozitivní. Mužstvu pomohla zejména výhra ve východočeském derby, tak bod z Boleslavi dává mužstvu sebevědomí.

Gólově se připomněl loňský střelec Zlatohlávek, formu hlásí rovněž Krobot. Tým se po letním změnách v kabině konečně sehrává, a proti Teplicím má šanci na vítězství. Hosty i nadále trápí početná marodka.

Oba celky nemají ideální defenzivu, v koncovce se prosadí oba týmy. K výhře mají blíž domácí, bezpečnější volbou bude jednička v rámci dvojité šance, tedy o půli nebo na konci utkání.