1000

Minnesota: vyhraje 1.třetinu i zápas

17.12.2022 02:07,
Autor: Jan Velart

Celkem jasná tutovka dnes dát Minnesotu. Wild mají bilanci z posledních devíti zápasů 7-2, mají v prosinci výbornou přesilovku s úspěšností téměř 30 procent a skvěle jim chytají brankáři. Chicago naproti tomu míří do horoucích pekel. V posledních šesti zápasech vstřelilo jen 10 gólů. Celkem má za posledních 14 zápasů jen jednu výhru. Bude to ještě dlouhá sezona ve Windy City. Výhru Minnesoty můžeme dát do kombinace i s výhrou v první třetině. Wild vstřelili v prosinci 9 gólů v prvních třetinách, to je čtvrté nejvyšší číslo celé NHL. Chicago jen dva a je v tomto ohledu úplně nejhorší. Pokud Minnesota nedostane nějaký hloupý gól, neměla by první třetinu prohrát a na jejím základě postavit výhru i v zápase.