1.01
1000

Mainz – Bayern: Více než 1.5 branky v 1. poločase

30.04.2022 15:30,

Mainz naposledy ve Wolfsburgu v poločase prohrával 0:5, a přestože po změně stran už neinkasoval, podruhé v řadě vyšel střelecky naprázdno a sérii bez výhry prodloužil na pět kol (0-2-3). Falcké mužstvo se propadlo do středu tabulky a další posun směrem ke dnu by mohl následovat, protože třináctá Bochum ztrácí tři kola před koncem sezony jenom tři body. Potřebné sebevědomí ale může svěřencům trenéra Bo Svenssona zvednout skutečnost, že doma na ligové scéně jenom dvakrát nebodovali (9-4-2) a s osmi inkasovanými góly tam mají nejlepší obranu 1. Bundesligy! Ta však nyní před sebou bude mít největší možnou výzvu, neboť dorazí čerstvý šampion Bayern Mnichov, který si vítězstvím ve šlágru s Dortmundem (3:1) zajistil jubilejní 10. po sobě jdoucí titul. Neúspěšnější německý klub tím získal alespoň malou náplast na nečekané vyřazení z Ligy mistrů od Villarrealu. Bayern minule v Mewa Areně prohrál 1:2, tentokrát navíc dorazí po oslavách, raději bych proto volil opatrnější sázku na více branek do přestávky.