1.01
1000

Leverkusen – Hoffenheim: 1. tým dá gól v 1. poločase - ANO

15.12.2021 20:30,

Navzdory tomu, že Leverkusen v neděli ve Frankfurtu vedl již 2:0, nakonec z Hesenska odjížděl s porážkou 2:5 a ukončil sérii tří ligových vítězství v řadě. Bayeru se nevyplatilo čtvrteční šetření v závěrečném utkání Evropské ligy na půdě maďarského Ferencvárose (0:1) a podruhé v sezoně prohrál dva po sobě jdoucí zápasy ve všech soutěžích. Nyní se Farmaceuti vrací do BayAreny, kde vyhráli uplynulé čtyři soutěžní duely a ve všech otevřeli skóre do přestávky, zároveň bychom se měli dočkat vítěze, protože ani jedno z jejich sedmi domácích střetnutí v lize neskončilo remízou (4-0-3). Leverkusen ale nečeká snadná prověrka, na druhé straně barikády bude ve formě hrající Hoffenheim, jenž naposledy vyloupil Freiburg a naplno bodoval ve čtvrtém ligovém zápase v řadě, čímž se posunul místo bádenského klubu na čtvrtou příčku. TSG se venku dlouho trápilo, aktuálně tam však vyhrálo dvakrát za sebou a shodně se prosadilo v obou poločasech. Do karet hostům nahrává i vzájemná bilance, neboť s Bayerem v 1. Bundeslize prohráli jediné z předešlých šesti utkání (3-2-1). Těžký zápas na tipování, ovšem věřím Leverkusenu, že znovu skóruje do přestávky.