1.01
1000

Ipswich - Fulham: 1.gól - minuta: 1-27

31.08.2024 16:00,

Nováček letošního ročníku Ipswich Town má za sebou křest ohněm. Jak jinak nazvat první dva duely, ve kterých musel čelit Liverpoolu (0:2) a Manchesteru City (1:4). Zcela snadné to neměl ani Fulham (Man United 0:1), který ovšem v minulém kole porazil jiného nováčka Leicester 2:1.

Kouč Kieran McKenna bude doufat v obnovení dominance na Portman Road, kde Ipswich minule proti Liverpoolu utrpěl teprve druhou domácí porážku v posledních 40 soutěžních vystoupeních. Tractor Boys by v tomto úsilí měl pomoci i obránce Dara O’Shea, který dorazil v týdnu za 15 milionů liber z Burnley - celkově šlo už o 11. posilu v tomto přestupovém období.

Cottagers měli po výhře nad Leicesterem důvod ke spokojenosti. Ve svém prvním utkání na Craven Cottage se navíc trefil nově příchozí Emile Smith-Rowe, kterého doplnil jeho bývalý (a teď i nový) spoluhráč Alex Iwobi. Hosté budou chtít formy využít a ukončit své dvouzápasové čekání na přesnou trefu na stadionu soupeřů.

Pořádně živo bylo v úvodu minulého zápasu Ipswiche. Na Etihad Stadium padly během úvodních 20 minut hned čtyři góly, přičemž Ipswich dostal tři z nich. Rychle se prosadil také Fulham, který skóroval po 18. minutách hry. Svižný začátek uvidíme i tentokrát.