1.01
1000

Hertha – Bielefeld: Dvojitá šance 0-0

11.12.2021 15:30,

Hertha BSC při premiéře pod vedením trenéra Tayfuna Korkuta dvakrát dotáhla manko ve Stuttgartu a nakonec si připsala bod za remízu 2:2, sérii bez výhry v lize ale prodloužila na pět zápasů (0-3-2). "Stará dáma" do tohoto kola vstupovala jenom s dvoubodovým náskokem na barážovou příčku a všechno nasvědčuje tomu, že bude znovu bojovat o udržení ligové příslušnosti, kterou si před rokem zajistila až za minutu dvanáct. Berlínský celek doma v lize třikrát za sebou vedl po prvním poločase, pouze jednou však dotáhl utkání do vítězného konce, dvakrát v řadě ztratil náskok v závěrečných minutách. Další ztrátu nechce Hertha připustit proti Bielefeldu, jenž sice zaznamenal méně porážek, zároveň ale jedinkrát naplno bodoval (1-7-6) a aktuálně se nachází na předposledním sestupovém místě. Ve venkovních ligových duelech hostů padlo v průměru pouze 1,83 gólu na zápas – nejnižší bilance v soutěži – podobně to očekávám i tentokrát, proto bych volil "dvojitou šanci" na remízu.