1000

Florida - Toronto : 2 (do rozhodnutí)

08.05.2023 00:37,
Autor: Jan Velart

Toronto je zase v úzkých, když po prvních dvou domácích zápasech prohrává sérii s Floridou 0:2. Vše se stěhuje do Sunrise na třetí a čtvrtý duel. Toronto má tři dny na to, aby vymyslelo plán. V utkání číslo 2 nebylo horší, hodilo na Sergeje Bobrovského vše, co mělo. Ale zápas byl jak donut. Dobrá první a třetí třetina, ale díra v té druhé. Tam Panthers využili velkých chyb defenzívy Maple Leafs a otočili z 0:2 na 3:2. Zase se ukazuje, že hrát celých 60 minut je velký problém Maple Leafs. Ale přesně tohle hráči uslyší až do neděle do večera. Bude to psychická masírka. Toronto už dokázalo reagovat na nepovedená vystoupení s Tampou v prvním kole. Prohrálo první zápas 3:7, ale spustilo armagedon a druhý zápas opanovalo naopak 7:2. Dva zápasy za sebou prohrálo poprvé od 16.března. Tenhle tým je schopný a má hvězdnou sílu na své straně. Hráči vědí, co je v sázce. Třetí duel předvedou to nejlepší a sérii zdramatizují.