1.01
1000

Eintracht Frankfurt – Union Berlín: 1

30.03.2024 15:30,

Účastníci letošního ročníku evropských pohárů na sebe narazí ve Frankfurtu, místní Eintracht poměří síly s Unionem Berlín. Potvrdí hesenský celek pozici favorita a upevní si pozici v nejlepší šestce?

Frankfurt před reprezentační přestávkou v Dortmundu otevřel skóre, náskok ale neudržel a nakonec z Vestfálska odjížděl bez bodu po výsledku 1:3, čímž ukončil sérii pěti ligových vystoupení bez porážky (2-3-0). Eintracht však stále drží klíčovou šestou příčku, která jako poslední zaručuje postup do evropských pohárů a vděčí za to hlavně domácímu prostředí, kde jedinkrát našel přemožitele (6-5-1)!

Union Berlín minule díky dvěma slepeným gólům ze začátku druhého poločasu zvítězil 2:1 nad Brémami a po třech kolech se dočkal plného bodového zisku. Klub z hlavního města se zároveň přiblížil klidné záchraně, neboť osm kol před koncem sezony má devítibodový náskok na baráž.

Frankfurt po úvodní prohře opanoval následující čtyři po sobě jdoucí vzájemné zápasy v Deutsche Bank Parku a příznivou bilanci potvrdí dalším tříbodovým ziskem. Na tiket patří jednička.