1.01
1000

Bröndby-Salzburg: 2

25.08.2021 21:00,

Salzburg měl celý úvodní zápas drtivou převahu herní (74% držení míče) i střeleckou (29:2), nakonec ale musel být rád za těsné vítězství 2:1, který trefil v 90. minutě. Bröndby skórovalo hned ve 4. minutě ze své jediné střely mezi tyče, pak už vyslalo pouze jednu do břevna. Utkání každopádně potvrdilo, že rakouský šampion má vyšší fotbalovou kvalitu a především je mnohem zkušenější. V evropských pohárech a také Lize odehrál v posledních sezonách kvantum těžkých zápasů, dnešní odveta je pro hosty rutinou. Naopak Bröndby je evropskými poháry v posledních letech prakticky nepolíbené, po mistrovské sezoně pak přišlo o několik opor a díry se mu nepovedlo zalepit. V dánské lize nabral obhájce už na začátku obří manko, ze šesti kol nevyhrál ani jednou a inkasoval 11 branek. Salzburg, který v sezoně vyhrál všech devět utkání, si postup pohlídá vítězstvím v odvetě.