1000
Vážení klienti v tuto chvíli řešíme technické problémy u vkladů a výběrů. Na opravě intenzivně pracujeme. Omlouváme se za komplikace.

Barcelona-Záporoží (+8.5): 2

23.09.2021 18:45,

Barcelona začala pouť za obhajobou triumfu v Lize mistrů vítězně, ve Flensburgu vyhrála, přestože od roku 2018 nastřílela nejméně branek v soutěžním zápase (25:21). Katalánský klub zůstává pořád gigantem světové házené, nicméně po letních změnách už nebude tak suverénní jako v minulých sezonách. Největší změna se udála na trenérském postu, po 12 letech skončil legendární kouč Xavi Pascual, který dovedl Barcelonu ke třem vítězstvím v Lize mistrů. Tým navíc opustilo několik opor - Jure Dolenec (Limoges), Cedric Sorhaindo (Dinamo Bukurešť), Kevin Møller (Flensburg) nebo Aron Palmarsson (Aalborg). Záporoží má stabilizovaný kádr, který každým rokem vhodně doplňuje. V loňském ročníku získal Motor ve skupině 14 bodů a přestože poté vypadl v úvodním kole play off s Brestem, sezonu mohl považovat za úspěšnou. Vstup do té letošní se mu povedl, když doma porazil Porto 30:27. V Barceloně nemají Ukrajinci co ztratit, favoritovi přitom můžou vzdorovat stejně jako v obou loňských vzájemných zápasech, které Katalánci vyhráli 30:25 a 42:34.