1.01
1000

Barcelona - Alavés: Výsledek 1. poločasu: Barcelona

12.11.2023 16:15,

Barcelona neprožila úplně šťastné dny, a tak by se jí domácí duel s Alavésem mohl hodit k tomu, aby si před reprezentační pauzou trochu spravila náladu. Tu obhájcům ligového titulu zkazilo jednak ztracené El Clásico (1:2), a taky prohra 0:1 s Šachtarem Doněck v rámci Ligy mistrů. Mezitím sice Barcelonští stačili importovat cenné tři body ze hřiště Realu Sociedad, ale jejich výkon ani tam za moc nestál a zápas rozsekla až jediná branka Araúja ze druhé nastavené minuty.

Proti Deportivu ale Xaviho parta samozřejmě zůstává jasným favoritem. Hosté jsou s bilancí 3-3-6 až čtrnáctí a venku v tomto ročníku ještě nevyhráli (0-2-4). V těchto šesti zápaech navíc vstřelili jen tři góly.

Na co vsadit: 💰

Klasická jednička hodnotu tiketu moc nezvedne, a tak by mohlo být dobré popřemýšlet o jiné alternativě. Vzhledem k tomu, že Barcelona bude chtít svým příznivcům i sama sobě dokázat, že ji pár horších výkonů nevykolejí, měla by se do svého soupeře zakousnout hned od začátku a neponechat v duelu s outsiderem nic náhodě. Vést bude už o poločas.