1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, KB - MojePlatba nebude k dispozici v období od 27. 9. od 22:00 do 28.9. do 12:00.Ostatní platební metody zůstávají plně funkční. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Varnsdorf - Chrudim: dvojitá šance 0-0

18.08.2024 17:00,

V předsezonních prognózách figurovaly oba týmy mezi sestupovými adepty, papírové předpoklady ale staví zatím na hlavu.

V ráži je hlavně Chrudim, která vyhrála čtyři z pěti utkání a po pěti kolech byla v jednobodovém závěsu za vedoucím Zlínem. Východočeši se můžou opřít o pevnou obranu (3 inkasované góly), zároveň je zdobí nejlepší ofenzíva soutěže. Na druhou stranu devět z jedenácti branek dala Chrudim ve dvou domácích duelech (Olomouc B 3:0, Ostrava B 6:1), venku není zdaleka tak produktivní (Vlašim 0:2, Slavia B 1:0).

Varnsdorf prožil svoji chvilku slávy ve 3. kole ve Brně, které deklasoval 6:1 a vyhoupl se o skóre do čela před Zlín. Jenže pak nezvládl dohrávku na hřišti rezervy Ostravy (0:2) a jen díky gólu z penalty v 90.+6 minutě unikl další prohře na stadionu juniorky Sparty (1:1). Severočeši mezitím klesli na páté místo.

Chrudim na Varnsdorf umí, bodovala v posledních jedenácti vzájemných druholigových zápasech, ale většina z nich (6) včetně minulých dvou skončila nerozhodně. Remíza v poločase nebo na konci není špatnou volbou ani teď.