1000

MOL Fehérvár - 1.FC Köln: postup MOL Fehérvár

25.08.2022 19:00,
Autor: Esports

Jedním z šoků závěrečného 4. předkola Evropské konferenční ligy byl výsledek, který se zrodil v Německu, kde Kolín nad Rýnem podlehl maďarskému celku MOL Fehérvár. Favorizovaný Kolín rozehrál utkání dobře a vedl, jenže pak přišel zkrat stopera Chabota. Ten byl ve 20. minutě vyloučen a hra domácích se sesypala jako domeček z karet. Maďarský tým přesilovku rychle využil, dvěma góly v rozmezí devíti minut skóre otočil a vedení 2:1 si odnáší do odvety. Německý celek měl sice i v deseti mírnou převahu, ale překonat defenzivu Fehérváru nedokázal. Maďarský klub finančně mocně podporovaný ropným a plynárenským koncernem MOL je blízko postupu. K němu mu stačí doma uhrát remízu a kurz je vskutku lákavý – dobrá volba.