1.01
1000

Ipswich - Aston Villa: Počet gólů ve 2.pol.: +1,5

29.09.2024 15:00,

Ipswich v minulém kole v souboji dvou nováčků získal bod na půdě Southamptonu, který zachraňoval v páté minutě nastavení (1:1). Silný závěr předvedla také Aston Villa, která otočila duel s Wolves (3:1) a drží se v dosahu čela tabulky.

Na domácí půdě zatím Ipswich získal bod, když po prohře s Liverpoolem remizoval s Fulhamem. Los k němu nebyl přívětivý ani tentokrát a podruhé z prvních tří domácích duelů musí čelit týmu, který hraje Ligu mistrů. Domácí pak potřebují zlepšit hlavně výkony v prvním poločase, kdy inkasovali už pět branek, zatímco sami dali jen dvě.

Aston Villa je po třech výhrách v řadě pouze bod od vedoucího Manchesteru City, a vstup do nové sezony tak kouči Emerymu vychází na výbornou. Na půdě soupeřů zůstávají Villans dokonce stoprocentní, protože po výhře na stadionu West Hamu přidali tři body i z vystoupení proti dalšímu nováčkovi Leicesteru.

Tři góly Aston Villy ve druhém poločase proti Wolves nebyly takovým překvapením, protože Villans dvakrát po přestávce skórovali i předtím proti Evertonu. Alespoň dva góly ve druhém poločase padly už v jejích čtyřech ligových duelech v řadě.