1000
Vážení klienti v tuto chvíli řešíme technické problémy u vkladů a výběrů. Na opravě intenzivně pracujeme. Omlouváme se za komplikace.

Barcelona - YB Bern: Barcelona hcp -2,5 gólu

01.10.2024 21:00,

Barcelona se nenacházela v posledních týdnech v ideální formě. Do Ligy mistrů vstoupila zápasem v Monaku, kde utrpěla porážku 1:2. V 16. minutě otevřel skóre Akliouche, na jehož trefu ještě zvládl zareagovat Yamal. To ale bylo ze strany Barcelony vše a na gól Ilenikhena ze 71. minuty už nenašla odpověď. V domácí La Lize sice Barcelona posléze vyhrála dva zápasy, ale o víkendu pak prohrála na hřišti Osasuny 2:4. Navzdory tomu nadále vévodí domácí soutěži, takže z tohoto hlediska se nic tak strašného nestalo. Ovšem dvě prohry ze čtyř zápasů, na to nejsou barcelonští úplně zvyklí.

Young Boys Bern je na tom ovšem o poznání hůř. Ve švýcarské lize v osmi kolech vyhrál jen jeden zápas, třikrát remizoval a nachází se až na jedenáctém místě s šesti body. Tato tristní bilance se pak projevila i na začátku Ligy mistrů. Bern sice prošel skrz závěrečné předkolo přes Galatasaray, ale na začátku základní skupiny prohrál na domácí půdě s anglickou Aston Villou 0:3. Hosté se dostali už v první půli do dvoubrankového vedení po gólech Tielemanse a Ramseyho. Villa pak svůj náskok v poklidu pohlídala a výhru 3:0 v 86. minutě pečetil Onana.

Barcelona má před sebou zápas, ve kterém bude plnit roli superfavorita. Po nepříliš přesvědčivých výsledcích posledních týdnů si udobří fanoušky a Bern deklasuje. První vítězství v novém ročníku LM okoření výhrou o minimálně tři branky.