1.01
1000

Wolves – Luton: 1. gól dá Luton

27.04.2024 16:00,

Slovy svého trenéra předvedl Wolverhampton v týdnu svůj asi letošní nejhorší výkon, když prohrál na půdě Bournemouthu 0:1 a na výhru čeká už dlouhých sedm soutěžních zápasů v řadě (0-2-5). Luton si o minulém víkendu značně zkomplikoval svůj boj o záchranu, když prohrál doma s Brentfordem 1:5 a tímto výsledkem skončilo už jeho druhé utkání v řadě.

Navzdory současnému trápení má Wolverhampton ligovou příslušnost pro další ročník už dávno jistou, což je evidentně důvodem jeho výkonnostního poklesu. Domácím se nedaří především dobře do utkání vstoupit, když v pěti z posledních sedmi případů inkasovali jako první.

Podobně jako s Brentfordem prohráli hosté i ve svém posledním venkovním vystoupení na půdě Manchesteru City (1:5) a i díky těmto deseti inkasovaným gólům ve dvou zápasech jsou druhým nejhůře bránícím celkem ligy (75 branek). Luton prohrál i čtyři venkovní zápasy v řadě navzdory tomu, že ve dvou z nich vedl v poločase.

Luton je v tomto ohledu přeborníkem, když dokázal prohrát už tři venkovní zápasy, ve kterých po úvodních 45 minutách vedl. Něco podobného by mohl předvést i na Molineux, kde domácí inkasovali jako první v úvodních 15 minutách už ve čtyřech případech, což patří k nejvyšším počtům v lize.