1.01
1000

Man. United – Burnley: 1. poločas: 1

27.04.2024 16:00,

Manchester United naposledy konečně zabral, když doma otočil zápas proti Sheffieldu, který porazil 4:2 a usadil se na šestém místě. Také Burnley v minulém kole vyhrálo (a shodou okolností o víkendu na půdě posledního Sheffieldu United), kde zvítězilo přesvědčivě 4:1 a ještě vykřesalo mírnou naději na záchranu.

Manchester United čeká druhé domácí utkání v krátkém sledu proti nováčkovi soutěže, když zde v týdnu porazil Sheffield. Zápas se ale nevyvíjel dobře a United rozhodli až třemi góly ze druhého poločasu. Po čtyřech ligových zápasech bez výhry (0-3-1) tak konečně sejmuli trochu tlaku z trenéra ten Haga.

Vítězství Clarets v Sheffieldu dokázalo, že minulý ročník druhé ligy nevyhráli svěřenci Vincenta Kompanyho náhodou. S nejvyšší soutěží se pak sžívali příliš dlouho a zřejmě už je nevytrhne ani nedávné zlepšení, kdy prohráli jediné z předchozích sedmi utkání (2-4-1). Na půdě soupeřů ale před výhrou v Sheffieldu prohráli šest z osmi duelů (0-2-6).

💰 Na co vsadit:

Manchester má na šestém místě tříbodový náskok a už nebude chtít připustit žádné další drama. Proti nováčkovi soutěže tedy udeří rychle a půjde do vedení už v prvním poločase, podobně jako o minulém víkendu v semifinále poháru proti Coventry.