1.01
1000

Lazio – Verona: Dvojitá šance: Remíza

27.04.2024 20:45,

Lazio má za sebou smíšený týden, když nejprve v lize porazilo Janov 1:0 a vylepšilo svou pozici v boji o poháry, ale v úterý navzdory výhře nad Juventusem (2:1) nepostoupilo do finále Coppa Italia. Verona porazila díky brance ze samotného závěru v minulém kole porazila Udinese a získala velmi cenné tři body do boje o záchranu, když naplno bodovala po čtyřech zápasech v řadě.

Lazio se na ligové scéně nadechlo k zajímavému finiši, když vyhrálo čtyři z posledních pěti zápasů, včetně posledního domácího proti Salernitaně 4:1. Biancocelesti mají na vlastním hřišti velmi slušnou bilanci (8-3-5), uvážíme-li to, že tři z pěti proher přišly proti nejlepším čtyřem celkům. S těmi ostatními, mezi které patří i Hellas Verona, je to pak téměř jednoznačné (7-2-2).

O záchranu bojující Verona v tomto ročníku venku žádnou velkou parádu neudělala (2-5-10), ale na posledních třech výjezdech neprohrála (1-2-0). V tom minulém dokonce dotáhla dvoubrankovou ztrátu na půdě o poháry bojující Atalanty, takže podcenit je domácí Lazio rozhodně nemůže.

💰 Na co vsadit:

Udrží hosté vyrovnaný stav alespoň do poločasu? Mohli by, protože Lazio vedlo letos doma v půli jen třikrát a hned v 11 případech platil nerozhodný stav (3-11-2).